Kim jesteśmy

Inter- Eco s.c powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku recyklingu w Polsce. Jesteśmy firmą prywatną, którą tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w tej dziedzinie. Siedziba główna zlokalizowana jest w centrum kraju, co pozawala nam na sprawną i szybką obsługę Kontrahentów z całej Polski. Naszymi Partnerami są znaczące firmy z Europy oraz Dalekiego Wschodu. Współpracujemy z centrami logistycznymi, firmami produkcyjnymi, handlowymi oraz usługowymi. Posiadane szerokie doświadczenie pozwoli nam dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Co proponujemy

Jeśli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą, produkcyjną i Państwa firma wytwarza odpady w postaci surowców wtórnych, ważne jest, aby być wyposażonym w odpowiednie urządzenia ułatwiające segregację i minimalizację powierzchni przechowywania odpadów. Nasza firma oferuje Państwu odpowiedni rodzaj narzędzi i rozwiązań, stosownie do ilości oraz rodzaju wytwarzanych odpadów, w postaci kontenerów, belownic,prasokontenerów, koszy i worków typu „big bag”. Ponadto zapewniamy transport i odbiór surowców.

Do odbioru i transportu surowców wtórnych, firma Inter-Eco s.c. posiada stosowne zezwolenia.

Niszczenie i utylizacja dokumentów oraz materiałów reklamowych.

W związku z wprowadzeniem nowych przepisów o ochronie danych wynikających z wprowadzenia RODO, firma Inter Eco informuję że dostosowała swoją działalność do nowych rozporządzeń.

Ponadto, dbając o bezpieczeństwo danych naszych klientów, wprowadziliśmy dodatkową usługę niszczenia dokumentów potwierdzaoną Protokołem Zniszczenia Dokumentów.

Posiadamy profesjonalne narzędzia do wykonania tego typu usług jak również możliwość zapisu na nośniku twardym całego procesu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Nowa siedziba, nowe inwestycje

Miło nam poinformować że przenieśliśmy naszą firmę do nowej siedziby w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to wynikiem naszego ciągłego rozwoju i potrzebą zaadoptowania nowej, o wiele większej przestrzeni magazynowej . Dzięki Państwu w ciągu ostatnich kilku lat zyskaliśmy mocniejszą pozycję na rynku, co z kolei pozwoliło nam na nowe inwestycje. Znacznie powiększył się nasz park maszynowy a w obecnej chwili finalizujemy projekt związany z najnowszą instalacją która pozwoli nam funkcjonować znacznie sprawniej i na o wiele większą skalę.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za zaufanie. Dziękujemy za referencje oraz wyrazy uznania za dotychczasową współpracę. Z naszej strony i ze strony zespołu naszych pracowników, dołożymy wszelkich starań żeby owoce tej współpracy działały na korzyść zawsze obustronną.

Z poważaniem,

Dominik Witkowski i Tomasz Kruk.