makulatura

Kupujemy różnego rodzaju makulaturę. Począwszy od tej najbardziej znanej w postaci zużytych kartonów, poprzez makulaturę gazetową, a skończywszy na wycofanych ze sprzedaży lub przeznaczonych do zniszczenia papierów. Wykonujemy również usługę niszczenia i utylizacji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce „utylizacja”.

tworzywa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie odbioru tworzyw sztucznych. Jeśli posiadacie Państwo odpady poprodukcyjne z PP, PE, PMMA, PC, PS, PC/ABS, bądź jakiekolwiek inne, prosimy o kontakt z nami. Tworzywa odbieramy zarówno w formie odpadów , jak też po wcześniejszym, wstępnym przetworzeniu. W tym zakresie również posiadamy bogate doświadczenie i chętnie nawiążemy współpracę z firmami dysponującymi tego typu odpadami.

utylizacja

Wszelkiego rodzaju materiały wycofane ze sprzedaży, produkty reklamowe, opakowania papierowe, dokumenty, chemia zwykła oraz chemia niebezpieczna, produkty spożywcze oraz wiele innych , które są przeznaczone do zniszczenia i utylizacji, leżą w kręgu naszej działalności. Posiadamy niezbędne narzędzia do profesjonalnego niszczenia i utylizacji, a po zakończonym procesie wystawiamy stosowny dokument potwierdzający że produkt uległ zniszczeniu. Istnieje możliwość audytu w czasie całego procesu niszczenia i utylizacji. Zachęcamy do współpracy również w tym obszarze.