BOA 2040S

W kolejnym roku naszej działalności postawiliśmy na nowe inwestycje. Udało nam się sfinalizować zakup nowych kontenerów, pras stacjonarnych oraz zasobników. Powiększyliśmy również powierzchnię magazynową do 1500 metrów ! Zainwestowaliśmy też w zautomatyzowaną belownicę BOA 2040S której instalację zakończymy w listopadzie 2018 r.

HSM

PROFESJONALNE NISZCZENIE DOKUMENTÓW

Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie profesjonalnego niszczenia dokumentów. Posiadamy system niszczący który pozwala nam niszczyć dokumenty w trzeciej klasie tajności. Dzięki temu możecie być Państwo pewni że żadne dane zawarte w dokumentach nie dostaną się do osób trzecich. Wystawiamy dokument potwierdzający zniszczenie zbiorów oraz karty przekazania odpadów. Zapraszamy do współpracy!

hak kontenery

Nie ustajemy w poszukiwaniach nowych partnerów do współpracy oraz najnowocześniejszych technologii związanych z recyklingiem i utylizacją.

W tym roku bardzo owocnymi okazały się wizyty na targach Plastpol w Kielacach oraz IFAT w Monachium. Udało nam się nawiązać współpracę zarówno z producentami maszyn do recyklingu, jak też znaleźć nowych i rzetelnych partnerów biznesowych.

kielce 2018

münchen 2018

przeprowadzka 2017

w grudniu 2017 przeprowadziliśmy się do nowej siedziby w Nowym Dworze Mazowieckim